Moda na Breakdance powraca! Kiedyś każdy nastolatek chciał znać kroki tego specyficznego i unikatowego tańca, dziś nie jest już on tak popularny, ale coraz większą furorę robi materac o takiej samej nazwie. Wszelkie akrobacje oraz ruchy wykonywane na tym modelu są bezpieczne, a sam materac jest “nie do zdarcia”, dlatego korzystając z niego w zalecany sposób (śpiąc, leżąc), otrzymujemy produkt gwarantujący niesamowity komfort oraz wieloletnią wytrzymałość.

Hilding Breakdance to materac rekomendowany nastolatkom w wieku szkolnym. Jego stabilny wkład wykonano z dwóch wysoce elastycznych pianek Flexifoam o różnej twardości. Młodzież jest wybredna, młodzież jest zmienna, ten model jest na to przygotowany, dlatego dziecko może dobrać opcje twardości, względem swoich własnych preferencji wybierając stronę materaca. Ta cecha jest również dużą zaletą z racji szybko zmieniającego się wzrostu oraz wagi młodych osób – jeśli będzie potrzeba użycia nieco twardszego wsparcia, nie musisz dokonywać nowego zakupu.

Hilding Breakdance - dla młodzieżyMaterac rekomendowany dla młodzieży musi być przebojowy, komfortowy, ale również wytrzymały. Odpowiednie cięcie i profilowanie pianek tego modelu gwarantuje bardzo dobrą wentylację, co wpływa pozytywnie na trwałość i zachowanie wszystkich cech użytkowych materaca. Hilding Breakdance to pewność długiego użytkowania nawet przez najbardziej aktywne ruchowe dziecko. My też byliśmy młodzi, wiemy, jak przyjemnie skacze się i robi fikołki na materacu, decydując się na nasz materac, rodzice mogą być spokojni o jego kondycję. Jesteśmy świadomi, że nasze zapewnienia mogą znaczyć dla Ciebie za mało, dlatego dokonując zakupu tego modelu, otrzymujesz 5 lat gwarancji na jego wkład.

Hilding Breakdance potrafi zaskoczyć na wiele sposobów, również swoją użytecznością. Przystosowany jest do stelaży z regulacją nachylenia podgłówka i podnóżka, co pozwala korzystać z niego na wiele sposobów, w zależności od potrzeb. Dodatkowo jest zapakowany próżniowo i zrolowany, co w razie potrzeby ułatwi Ci jego transport oraz przechowywanie.

Materac wyposażony jest w pokrowiec Young z młodzieżowym wzorem, wykonany z wysokiej jakości materiału o podwyższonej odporności na ścieranie. Znakomicie komponuje się on z sypialnią każdego nastolatka. Breakdance zapewnia relaks i efektywny odpoczynek po dniu pełnym wrażeń. Poranny budzik nie będzie już problemem. Dodatkowo jest on wolny od substancji szkodliwych dla zdrowia, nie zawiera surowców potencjalnie alergogennych. Pokrowiec jest zdejmowany, pralny w temp. do 60°C.

Hilding Breakdance to opcja na lata, jego specyfika sprawia, że doceni je każde dziecko. Łatwo przywiązać się do czegoś, co daje nam tyle pozytywnych odczuć pod względem komfortu i dobrego snu, więc jedyny problem, który może wygenerować prezentowany materac, to chęć jego wymiany w przyszłości – ciężko się z nim rozstać.