Serduszko puka w rytmie cha-cha, a będzie bić jeszcze mocniej, jeśli dowie się, że od teraz będziesz spać na nowym materacu! Ta prosta zmiana może zapewnić Ci komfortowy, bezpieczny dla zdrowia oraz optymalny sen na długie lata. Pamiętaj, że wyspani mogą więcej, dlatego warto zdecydować się na taki model materaca, który w pełni Cię usatysfakcjonuje.

Hilding Cha-Cha to kieszeniowy materac sprężynowy, który jest idealnym wyborem dla jednej osoby, ale również par i seniorów. Konstrukcja na bazie sprężyn kieszeniowych z 7 strefami zróżnicowanej twardości gwarantuje bardzo wysoką elastyczność punktową. Każda sprężynka reaguje osobno, dlatego jest znakomicie dopasowany do każdej osoby, która zacznie z niego korzystać. Jego właściwości nie mają żadnych limitów oraz granic, mogą leżeć na nim nawet trzy, najbardziej wiercące się osoby, o odmiennym wzroście i wadze. Żadna z nich nie będzie przeszkadzać innej, ponieważ materac niweluje wszelkie ruchy partnera.

Hilding Cha-cha - materac kieszeniowyPo obu stronach wkładu prezentowanego materaca znajduje się innowacyjna pianka Velvet Touch, która charakteryzuje się wysoką sprężystością i optymalną twardością. Struktura pianki zapewnia bardzo dobrą wentylację całego wkładu, co przekłada się na odpowiednią higienę snu. Hilding Cha-Cha ubrany jest w pokrowiec wolny od substancji szkodliwych dla zdrowia, niezawierający surowców potencjalnie alergogennych. To wszystko sprawia, że śpisz w poczuciu przyjemnej czystości, ten aspekt podświadomie bardzo korzystnie wpływa na jakość snu. Jeśli jesteś więc osobą wrażliwą na porządek – docenisz ten model!

Hilding Cha-Cha rekomendujemy wszystkim seniorom, jest to materac gwarantujący stabilizację i doskonałe wsparcie ciała, odpowiednio sprężysty, ułatwiający wstawanie i obracanie się .

Istotnym elementem każdego materaca jest jego pokrowiec. Wiemy przed jak ważną decyzją zakupową stoisz, dlatego chcemy dać Ci możliwość jego wyboru tak, aby Twoje pokrycie było dla Ciebie najlepsze z możliwych:

  1. Pokrowiec Italiano – Pokrowiec niezwykle przyjemny w dotyku, wykończony wysokiej jakości wiskozą. Puszysta dzianina o strefowym designie tworzy ciekawy i trójwymiarowy efekt. Mała waga i cztery wygodne uchwyty ułatwiają odwracanie materaca na drugą stronę. Pokrowiec zdejmowany, pralny w temp. do 60°C.
  2. Pokrowiec Tencel- Naturalny, antyalergiczny pokrowiec wykonany z nowoczesnych włókien wiskozowych. Doskonale kontroluje poziom wilgotności materaca, absorbując jej nadmiar bezpośrednio ze skóry śpiącej osoby. Włókna Tencel nie podrażniają oraz naturalny sposób zapobiegają rozwojowi bakterii. Pokrowiec zdejmowany, pralny w temp. do 60°C.

Nie bylibyśmy sobą, gdyby za pewnością oraz dumą z prezentowanego produktu, nie stały dodatkowe zobowiązania względem klienta. Jesteśmy świadomi tego, jak ważnego wyboru dokonujesz, decydując się na zakup materaca. Dlatego, stawiając na model Hilding Cha-Cha otrzymujesz aż 15 lat gwarancji na jego wkład. Zaprezentowana przez nas całość sprawi, że korzystając z niego, naprawdę będziesz spać spokojnie.