Decydując się na zakup materaca, z pewnością chciałbyś mieć pewność, że powstał on z najwyższej jakości materiałów. Co więcej, chciałbyś, aby każdy jego element w odpowiedni sposób wpływał na komfort oraz wysoki poziom Twojego snu. Taki model jest nam dobrze znany i zaraz dowiesz się dlaczego, to właśnie ten powinien znaleźć się w Twojej sypialni – bez tanich chwytów zaprezentujemy Ci jego specyfikację oraz zalety z niej płynące.

Czteropiankowa struktura

Hilding Conga to nowoczesny materac zbudowany aż z czterech pianek. Choć różnią się między sobą, grają one do jednej bramki i dążą do jednego celu – dostarczenie maksymalnego komfort snu dla każdego użytkownika, bez wyjątku!

Twardość na której Ci zależy

Prezentowany model posiada dwie wysokoelastyczne pianki o zróżnicowanej twardości. Zapewniają one doskonałe wsparcie ciała. Wyprofilowanie ich w 7 stref twardości gwarantuje optymalne rozłożenie ciężaru ciała na powierzchni materaca.

Pary go pokochają

Fakt, że jest to materac o wysokiej elastyczności punktowej, gwarantujący optymalne wsparcie i dopasowanie do ciężaru ciała docenią wszystkie pary. Dzięki takiej specyfikacji partner śpiący obok nie odczuwa żadnych ruchów. Dodatkowo zapewnia on więcej niezależnych punktów podparcia, dlatego bardzo dobrze sprawdzi się również, jeśli różnica wagowa między osobami jest większa niż 30 kg.

Czarodziejka Visco oraz czarodziej FloFom

Hilding Conga - materac piankowyPoznaj magiczne właściwości naszych kolejnych pianek. Visco jest pianką termoelastyczną, która w miejscach kontaktu z ciałem staje się bardzo miękka i dostosowuje się każdorazowo do jego kształtu. FloFlom jest pianką posiadającą właściwości chłodzące. Ich zastosowanie w strefie ramion oraz reakcja na temperaturę ciała, niweluje napięcie i ból w strefie ramion, barków oraz karku. Pianki znajdują się po obu stronach materaca, dzięki czemu ze względu na swoje cechy, sprawdzą się doskonale latem oraz zimą, chłodząc lub rozgrzewając nas, w zależności od naszego wyboru.

Dla aktywnych i leniwych

Hilding Conga to materac, którego konstrukcja zapewnia odprężenie i szybką regenerację zmęczonych mięśni. Jeśli jesteś osobą prowadzącą aktywny tryb życia, docenisz jego zbawienny wpływ na Twoje ciało. Co ważne model ten jest przystosowany do stelaży z regulacją nachylenia podgłówka i podnóżka, dzięki czemu możesz korzystać z niego w ulubionej pozycji.

Pokrowiec na miarę XXI wieku

Materac ubrany jest w pokrowiec Cashmere jedwabiste i niezwykle miłe w dotyku pokrycie z dodatkiem wysokiej jakości wiskozy i wartościowego kaszmiru. Antyalergiczne, doskonale izoluje przed zimnem i wchłania do 40% wilgoci z otoczenia, zapewniając optymalne środowisko snu. Wygodne uchwyty pomagają odwrócić materac na drugą stronę. Pokrowiec jest zdejmowany, pralny w temp. do 40°C.

Materac któremu ciężko się oprzeć

Nie mamy przed Tobą nic do ukrycia, Hilding Conga to materac, który wznosi jakość snu na zupełnie inny poziom. By rozwiać Twoje ewentualne wątpliwości, oferujemy Ci 15 lat gwarancji na jego wkład. Ciesz się swoim nowym materacem bez żadnych obaw.