Producentów materacy na rynku jest mnóstwo. Pojawiają się coraz to nowsze marki, przez co użytkownik podłoży, który dopiero chce rozpocząć przygodę z wyposażeniem swojej sypialni w najważniejsze elementy, czuje zagubienie i brak pewności co do tego, komu zaufać w kwestii zakupu. Niekwestionowanym liderem w branży na rynku pozostaje niezmiennie od wielu lat Hilding Anders. Co takiego jest w materacach Hilding, że wciąż zyskują rzeszę nowych fanów? Odpowiadamy w poniższym artykule.

Wartości marki mają znaczenie! Filozofia Hilding Anders

Celem, do którego dąży Hilding Anders, produkując coraz to nowsze rozwiązania w postaci podłoży do spania, jest gwarancja wygodnego i komfortowego wypoczynku wszystkim użytkownikom materacy. Jest to możliwe dlatego, że producent ma określone wartości oraz zasady, które towarzyszą podczas tworzenia nowych produktów. Przede wszystkim całość opiera się na zapewnieniu odpowiedniej ergonomii już od pierwszego etapu projektowania nowych materacy. Wówczas przebiega odpowiednie dobranie produktów oraz techniki, by produkt idealnie dopasowywał się do postawy sylwetki oraz kręgosłupa, stanowiąc dla niego odpowiednie podparcie. To dzięki temu materace Hilding mają wpływ na nasze zdrowie i prawidłowy rozwój sylwetki, a także na regenerację mięśni po ciężkich treningach czy trudnym dniu. Odpowiednio dobrane podłoże do spania pozwala uniknąć powodowania wad postawy czy pogłębiania dotychczas istniejących. Hilding Anders - dlaczego warto inwestować w ich materace?Kluczowym elementem, który wpływa na to, jak długo będziemy mogli cieszyć się nowym materacem, jest jego odpowiednia higiena. Hilding Anders, mając tego świadomość, ułatwia użytkownikom czyszczenie podłoży, stosując proste i intuicyjne rozwiązania w postaci między innymi antyalergicznych surowców. Ważna jest także prawidłowa cyrkulacja powietrza możliwa dzięki przewiewnym materiałom, co pozwala jednocześnie na stałe odprowadzanie wilgoci. Jak powstają pomysły na nowe produkty Hilding? Przede wszystkim biorą się z pomysłów użytkowników materacy! To dzięki opiniom klientów i ich potrzebom mogą powstawać nowe produkty, które spełniać będą wyrażona wcześniej oczekiwania. Hilding Anders wychodzi naprzeciw różnym oczekiwaniom po to, by każdy miał możliwość dostosowania materaca bezpośrednio do swoich potrzeb.

Medyczna linia SleepMed dla wymagających

Potrzeby potrzebom nierówne, dlatego dla tych osób, które mają najwyższe oczekiwania, powstała specjalna linia produktów SleepMed, którą koncern Hilding Anders produkuje dla firmy EMBE Sp. z o.o. Posiadają one prozdrowotne właściwości potwierdzone certyfikatem dzięki badaniom Instytutu AEH. To świadczy o najwyższej możliwej jakości produktów. Na ofertę podłoży SleepMed składają się przede wszystkim materace piankowe. To termoelastyczny produkt stworzony z pianki VitaRest, który pozwala na intensywną regenerację w ciągu nocy oraz komfortowy wypoczynek. SleepMed to także materace ortopedyczne, które swoje uznanie znajdą przede wszystkim wśród osób o wszelkiego rodzaju schorzeniach związanych z kręgosłupem. Nie powodują odleżyn, dlatego sprawdzą się u tych, którzy nie mogą wstawać z łóżka przez większość czasu.

Materace Hilding to nie tylko wyposażenie sypialni w nowy produkt, ale także realna inwestycja we własne zdrowie. Wybór odpowiedniego podłoża sprawi, że Twoje życie osiągnie nową jakość! Dlatego zapraszamy do odwiedzenia sklepów z materacami SleepMed, by poznać wyroby medyczne już dziś.