Wracając do domu po ciężkim dniu każdy z nas chciałby położyć się do wygodnego łóżka i móc od razu zasnąć. Jednak aby łóżko mogło spełniać tę rolę potrzebuje jednej, niezwykle ważnej rzeczy – materaca. Odpowiednio dobrany do naszych potrzeb materac potrafi nie tylko przyjemnie otulić ciało, ale także i prawidłowo wspiera kręgosłup oraz umożliwia dogłębną regenerację mięśni. Jak znaleźć odpowiedni materac?

Czym wyróżnia się firma Eska?

Eska powstała w 1991 roku i początkowo zajmowała się produkcja mebli kuchennych sypialnych i pokojowych. Po dziesięciu latach, czyli w 2001 roku firma Eska poszerzyła swoją działalność o Salon Meblowy, zajmując się dystrybucją najlepszych materacy na rynku. Podjęto współpracę z renomowaną marką, jaką jest Hilding Anders, dzięki czemu mamy łatwy dostęp do wysokiej jakości materacy. Firma Eska gwarantuje bezpieczne zakupy poprzez dostępną stronę internetową e-materac.pl, gdzie materace Hilding, niezależnie od modelu są rzetelnie opisane. Dzięki temu w łatwy sposób można porównać materace i odpowiednio dopasować je do swoich potrzeb.

Materace Hilding z oferty salonów Eska

Materace Hilding - dostępne już na e-materac.pl!Firma Eska posiada szeroką ofertę materacy Hilding, dzięki której każdy z nas może znaleźć dla siebie odpowiedni materac. W ofercie Eska dostępne są materace nawierzchniowe, które składają się z kilkucentymetrowej pianki. Materace nawierzchniowe, takie jak Hilding Bass towarzyszyć nam mogą w podróży i zwiększać odczuwalny komfort na łóżkach hotelowych lub pełnić tą rolę na wyeksploatowanym materacu w domu. Niezależnie od stanu naszego zdrowia salony Eska dbają o stan naszego zdrowia oferując osobom schorowanym i cierpiącym na wszelkiego rodzaju schorzenia kręgosłupa materace medyczne. Są to wyjątkowe materace, które posiadają odpowiednie certyfikaty, potwierdzające ich pozytywny wpływ na zdrowie i stan kręgosłupa. Ich główną funkcją jest prawidłowa stabilizacja kręgosłupa, która doprowadza do zmniejszenia odczuwanego bólu pleców. Do takich materacy należą przede wszystkim Hilding Salsa oraz Hilding Makarena. Każdy materac Hilding zalicza się do materacy antyalergicznych, jednak dla osób wymagających powstał model opierających się o mleczko kauczukowe – materiał wysoce antyalergiczny, antybakteryjny i antygrzybiczny, który znajduje się w materacy Hilding Melody. Oprócz podstawowych produktów, jakimi są materace piankowe, materace sprężynowe oraz materace hybrydowe, wyróżnić można specjalnie dedykowane dla jeszcze kształtujących się kręgosłupów materace dziecięce (Hilding Safety Smyk) oraz dla nastolatków (Hilding Breakdance).

Niezależnie od wieku, wagi czy stanu zdrowia każdy z nas zasługuje na komfortowy oraz efektywny sen. Zapewnić może go odpowiednio dopasowany do naszych potrzeb materac Hilding z szerokiej oferty firmy Eska.