Materace wysokoelastyczne to produkty, które bez wątpienia są w stanie zapewnić każdemu komfortowe podparcie, szczególnie jeśli postawimy na najwyższej jakości materace Hilding.

Materac wysokoelastyczny – czyli jaki?

Materace z pianką wysokoelastyczna to produkty, które w swoim wnętrzu posiadają wysokiej jakości wypełnienie. Wskazana pianka cechuje się wysoką wytrzymałością, co daje gwarancję, że wyrób będzie w prawidłowy sposób podpierał całe ciało nie odkształcając się jednocześnie. Posiada on świetną sprężystość, w związku z czym jest naprawdę komfortowy. To właśnie tego typu pianka jest w stanie między innymi zagwarantować, że nasze mięśnie będą w czasie nocnego odpoczynku się szybciej regenerować, a my nie wstaniemy rano z często uprzykrzającymi codzienne funkcjonowanie dolegliwościami bólowymi.  Jest to też świetna opcja dla osób o podwyższonej masie ciała, ponieważ mają one gwarancję tego, że wyrób wysokoelastyczny przez całą noc utrzyma ich kręgosłup w prawidłowej pozycji, a nie będzie się on się zapadał i wyginał, co  może doprowadzić nawet do zwyrodnień.

Hilding Boogie - dla kogo materac wysokoelastycznyHilding Boogie – poznaj go bliżej!

Hilding Boogie stanowi połączenie aż dwóch, wysokiej jakości pianek. Pierwszą z nich jest wysokoelastyczna FloFom. Jej dodatkową zaletą jest fakt, że posiada właściwości chłodzące i termoregulacyjne. Oznacza to, że potrafi ona reagować na temperaturę ciała osoby, która z materaca korzysta i jest w stanie się do niej przystosować, co szczególnie pożądane będzie na przykład podczas letnich upałów. Jednocześnie świetnie dopasowuje się do kręgosłupa wspomagając regenerację mięśni. Drugą pianką, która powinna zwrócić naszą uwagę jest pianka lateksowa, dostosowująca do sylwetki, jednocześnie jest też wytrzymała i wykazuje właściwości antyseptyczne – blokuje rozwój grzybów i bakterii, a także jej struktura ułatwia wentylację!

Dlaczego warto postawić na Hilding Rumba?

Hilding Boogie to rozwiązanie, które na pewno sprawdzi się dla wielu osób, a to za sprawą licznych zalet stojących za wskazanym materacem. Jedną z nich jest fakt, że wypełnienie zostało wyprofilowane w siedem stref twardości, dzięki czemu w indywidualny sposób dopasowuje się do każdej partii zapewniając jej odpowiednie podparcie. Drugą kwestią jest to, że ze względu na swoją dużą elastyczność bez przeszkód może być wykorzystywany przy stelażach, gdzie użytkownik sam decyduje o stopniu nachylenia zagłówka i podnóżka. Ważną sprawą jest też pokrowiec, a mianowicie Tencel New.  Jest on wyprodukowany z naturalnych materiałów, jednocześnie wykazujących właściwości antyalergiczne. Odpowiadają za to włókna wiskozy hamujące osadzanie i rozwój bakterii czy też roztoczy jednocześnie dbając o utrzymanie odpowiedniego poziomu wilgotności w materacu, na jaki został założony.

Materac wysokoelastyczny, taki jak Hilding Boogie to świetne rozwiązanie dla każdego! Bez wątpienia będzie nam gwarantował komfortowy sen przez naprawdę długi czas.

 

Materac polecany przez: https://www.zdrowykregoslup.pl/