SleepMed to marka uznana na rynku artykułów sypialnianych. Swoje funkcjonowanie opiera na dążeniu do zagwarantowania klientom produktów wysokiej jakości, które zapewnią im zdrowy, komfortowy sen. Firma znana jest znana przede wszystkim z produkcji materaców o statusie wyrobu medycznego. Jednak w jej asortymencie można znaleźć o wiele, wiele więcej. Jakie akcesoria sypialniane oferuje SleepMed?

Dobre wyposażenie sypialni — co się na nie składa?

Jak powinna wyglądać dobrze wyposażona sypialnia? Charakterystykę warto zacząć od najbardziej podstawowych elementów wyposażenia. Nie może w niej zabraknąć materaca dopasowanego do potrzeb użytkownika. Piankowe oraz hybrydowe podłoże do spania znajdziesz w asortymencie marki SleepMed. Jeśli później dobierzesz do niego ergonomiczną poduszkę i inne akcesoria — z pewnością nie pożałujesz.

Żadna sypialnia nie będzie kompletna bez prześcieradła, poduszki i kołdry. Wpływają one nie tylko na wygodę i możliwość położenia się w zdrowej naturalnej pozycji, ale również na komfort termiczny. Temperatura w ogromnym stopniu wpływa na sen. Jej wartość powinna oscylować między 18 a 22 stopniami Celsjusza.

Innowacyjne akcesoria sypialniane od marki SleepMedPod uwagę należy wziąć także kwestie związane z estetyką. Sypialnia powinna być pokojem przeznaczonym tylko do relaksu. Musi panować w niej bezpieczna i spokojna atmosfera. Z tego względu wszystkie elementy wyposażenia, które się w niej znajdą, powinny być estetyczne i pasujące do siebie pod kątem designu.

Poduszki od SleepMed — którą z nich wybrać?

Poduszki z oferty marki SleepMed zapewniają użytkownikom zdrowy i wygodny odpoczynek. Jakie modele są dostępne? Który z nich precyzyjnie podeprze Twoją głowę, kark oraz ramiona?

  • SleepMed Comfort Pillow — to podstawowy, uniwersalny model poduszki, który jest dostępny w asortymencie marki SleepMed. Charakteryzuje się ergonomicznym kształtem. W poduszce komfort Pillow wykorzystano wypełnienie z pianki termoelastycznej. Wyposażona została w zamek rozdzielczy, który ułatwia utrzymanie jej w czystości.
  • SleepMed Premium Pillow — jest oddychająca oraz hipoalergiczna. Dzięki niej komfort snu jest na najwyższym poziomie, a w okolicach kręgosłupa szyjnego nie pojawiają się napięcia mięśniowe. Mogą na niej spać wygodnie zarówno osoby preferujące leżenie na boku, jak i na plecach. Jej pokrowiec posiada taśmę 3D, która zwiększa efektywność wentylacji.
  • SleepMed Supreme Pillow — to ostatni model oferowany przez SleepMed. Wyróżnia się unikalnym kształtem. Głównym atutem tej poduszki są unikalne otwory wentylacyjne. Dzięki nim do minimum zredukowane są nieprzyjemne zapachy, a wewnątrz nie gromadzi się wilgoć. Jest to model, który podobnie jak dwa poprzednie, nadaje się dla alergików.

Pamiętaj o ochronie!

SleepMed oferuje również bawełniany ochraniacz na materac. Stanowi doskonały dodatek do zakupów dla osób, które przywiązują dużą wagę do higieny. Jego zakup powinni rozważyć w szczególności posiadacze dzieci, zwierząt oraz opiekunowie seniorów — w szczególności tych, którzy zmagają się z ograniczoną ruchomością.

Pokrowiec SleepMed jest gładki i bardzo miły w dotyku. Materiał się nie gniecie, a docenić należy to, że jest zupełnie bezszelestny. Korzystanie z niego przebiega bez problemów i jest niezwykle łatwe. Wynika to z obecności specjalnej gumki. Wykonano go ze 100% bawełny oraz poliuretanowej membrany, nieprzepuszczającej płynów.

Co jeszcze wyróżnia ochraniacz na materac marki SleepMed? Skład jest przyjazny dla skóry. Całość przepuszcza powietrze i wykazuje działanie hipoalergiczne. Dobrze sprawdza się nawet w wymagających sytuacjach ze względu na działanie o charakterze bakteriobójczym.

Czy potrzebujesz maty kokosowej?

Ciekawą propozycją z oferty SleepMed jest mata kokosowa. Czym się charakteryzuje i jaką pełni funkcję?

  • Podnosi twardość — jeśli Twój materac jest za miękki, ale wciąż znajduje się w dobrym stanie, możesz zwiększyć poziom twardości poprzez wykorzystanie maty kokosowej. Jest to rozwiązanie, które doskonale sprawdza się w połączeniu z wypełnieniami z pianki wysokoelastycznej.
  • Poprawia cyrkulację powietrza — włókna kokosowe usprawniają odparowywanie wilgoci. Jest to ogromna korzyść dla alergików. W łóżku panuje bowiem sucha atmosfera ograniczająca rozwój roztoczy, bakterii i grzybów.
  • Przedłuża żywotność — materac wykorzystywany wraz z matą kokosową jest bardziej odporny na wszelkie odkształcenia.
  • Ułatwia zachowanie higieny — włókno kokosowe i mleczko kauczukowe sprawiają, że sen jest bardzo higieniczny, a przy okazji wygodny.

Jeśli chcesz zainwestować w matę kokosową, pamiętaj o tym, że w każdym momencie możesz ją umieścić lub wyjąć we wkładzie m materaca SleepMed. Powinna znaleźć się pomiędzy pianką VitaRest a znajdującą się poniżej warstwą wysokoelastyczną.

Zadbaj o swoją sypialnię kompleksowe. Wybierz materac, poduszkę i inne akcesoria od renomowanej marki SleepMed. Na pewno się nie zawiedziesz, a Twoje ciało z pewnością Ci za to podziękuje!