Sypialnia to dla większości z nas miejsce przeznaczone do odpoczynku po męczącym dniu. Pomieszczenie to może stanowić także rodzaj azylu, w którym problemy dnia codziennego nie istnieją. W celu zwiększenia komfortu nie tylko snu, ale także i odpoczynku warto zainwestować w prawidłowo dobrany materac. Jak to zrobić i gdzie dokonać zakupu materaca od renomowanej firmy Hilding Anders?

Jak wybrać materac?

Wybór materaca wpłynąć może nie tylko na jakość naszego snu, ale także i stan zdrowia. Rola materaca jest szeroka i obejmuje między innymi zapewnienie prawidłowej regeneracji mięśni i umysłu, co z kolei wpływa na odporność oraz efektywność w ciągu dnia. Jednak najbardziej podstawową funkcją materaca jest umożliwienie odpowiedniej stabilizacji kręgosłupa. W ten sposób można zapobiec powstawaniu wad postawy czy w późniejszych latach – schorzeń kręgosłupa. Wybierając materac pod uwagę należy wziąć przede wszystkim jego twardość, na którą składa się waga, wzrost oraz indywidualne preferencje. Ważne jest również, dla kogo jest ten materac (noworodek, nastolatek czy senior) oraz czy użytkownik posiada alergie lub istniejące już choroby kręgosłupa. W zależności od uwzględnionych parametrów wybiera się odpowiedni model.

Poznaj Senna Materace

Kolekcja materacy od Hilding Anders - do kupienia w Senna MateraceW celu zapewnienia jak najlepszej dostępności materacy wysokiej jakości oraz ustalenia atrakcyjnych cen dla klientów powstała polska firma Senna Materace. To właśnie nabyte przez lata doświadczenie oraz świadomość wpływu materaca na jakość oraz efektywność snu zadecydowały o takim kierunku działalności firmy Senna Materace, która zajmuje się dystrybuowaniem materacy chociażby od renomowanego producenta – Hilding Anders. Senna Materace umożliwia zakup materacy poprzez sklep własny znajdujący się w Poznaniu, sklepy partnerskie lub sklep internetowy sennamaterace.pl – wszystko zależy od naszej lokalizacji oraz preferowanej formy zakupu. Kupując materace Hilding w Senna Materace mamy nie tylko gwarancję jakości, ale także darmową dostawę na terenie całego kraju, 30 dni na zwrot i profesjonalne doradztwo za pośrednictwem telefonu lub czatu.

Materace Hilding z oferty Senna Materace

W ofercie Senna Materace znajdują się liczne materace Hilding. W zależności od stanu naszego zdrowia wybrać można materace o statusie wyrobu medycznego, jak np. Hilding Salsa, który ma pozytywny wpływ na kręgosłup oraz przynosi ulgę w cierpieniu. Jednym z bardziej antyalergicznych materacy jest materac lateksowy – Hilding Melody, którego wkład w całości składa się z mleczka kauczukowego posiadającego właściwości antybakteryjne, antygrzybiczne oraz antyalergiczne. Znajdziemy również materace nawierzchniowe, takie jak Hilding Bass, które można położyć na wersalce lub zabrać w podróż w celu zapewnienia sobie komfortowego snu w hotelu.

Zarówno na stronie Senna Materace, jak i w sklepach stacjonarnych znaleźć można liczne modele materacy Hilding, które posiadają wkład piankowy, sprężynowy lub połączeniu obu. Ich wybór tak naprawdę zależy od naszych potrzeb oraz preferencji dotyczących twardości. Do pomocy mamy doświadczonych konsultantów, którzy w każdej chwili gotowi sią rozwiać nasze wątpliwości.