Żyjemy w czasach pełnych wyzwań, pośpiechu, dążenia do realizacji celów. Niestety doba ma tylko 24 godziny, a każda chwila odpoczynku i regeneracji jest na wagę złota. Warto, aby moment snu był przez nas maksymalnie wykorzystany i stał się dla naszego ciała oraz umysłu oczyszczeniem ze zbędnego stresu, oraz napięć. Co istotne, jednocześnie powinien być on energetycznym akumulatorem, pozwalającym zmagać się z trudami powszechnego dnia. Taki efekt nie jest prosty do osiągnięcia, ale możliwy dzięki doborowi odpowiedniego materaca. Jeśli chciałbyś spać lepiej i dzięki temu działać efektywniej… jesteś w odpowiednim miejscu.

Hilding Boogie to nowoczesny materac piankowy o uniwersalnym przeznaczeniu. Konstrukcję jego wkładu tworzy kilka istotnych elementów, które sprawiają, że zdobywa on serce wielu osób o różnym profilu i charakterystyce.

Podstawową rzeczą, która sprawia, że jest to model wyjątkowy, jest wyprofilowana w 7 stref twardości pianka wysokoelastyczna doskonale wspierająca całe ciało podczas snu. Materac gwarantuje komfort spania zarówno osobom lekkim, jak i osobom o podwyższonej wadze. Rewelacyjnie sprawdza się również jako opcja dla par. Wysoka elastyczność punktowa zapewnia odpowiednie wsparcie i dopasowanie do ciężaru ciała, dzięki czemu partner śpiący obok nie odczuwa żadnych ruchów.

Hilding Boogie - materac wysokoelastycznyElementem wkładu, który docenią wszystkie osoby preferujący aktywny tryb życia, jest lekko chłodząca pianka wysokoelastyczna FloFom, która otula ciało i pozwala na jego dogłębną regenerację. Nie ma nic lepszego niż całkowite odprężenie i świadomość, że podczas snu mięśnie odpoczywają w odpowiedni sposób. Z Hilding Boogie bolesne poranki to przeszłość!

Blat antybakteryjnego lateksu, który nadaje optymalnej sprężystości oraz całość konstrukcji wkładu prezentowanego modelu, stanowi doskonałą stabilizację dla pozycji kręgosłupa oraz korzystnie wpływa na odprężenie jego mięśni. Niestety tanie, źle dobrane materace to często jedna z głównych przyczyn problemów z bólem pleców. Stawiając na Boogie masz pewność, że nie będzie Cię on dotyczył. Jego dodatkową zaletą jest fakt, że możesz go użyć do stelaży z regulacją nachylenia podgłówka oraz podnóżka. Korzystaj z wszystkich funkcji swojego łóżka, bez ograniczeń!

Hilding Boogie posiada otwartokomórkową strukturę pianki zapewniającą przewiewność i wentylację, a tym samym odpowiednią higienę snu. Materac ten docenią nie tylko osoby zwracające uwagę na kwestie czystości podczas spania, ale również alergicy. Model ten został ubrany w przykrycie Tencel – naturalny, antyalergiczny pokrowiec. Doskonale kontroluje poziom wilgotności materaca, absorbując jej nadmiar bezpośrednio ze skóry śpiącej osoby. Włókna Tencel nie podrażniają oraz w naturalny sposób zapobiegają rozwojowi bakterii. Jest on zdejmowany i pralny w temp. do 60°C.

Tak zbudowany materac nie zawiedzie nikogo, nawet osobę o skrajnie wysokich oczekiwaniach. Jeśli jesteś jedną z nich, przekonaj się sam, my zapewniamy Ci 15 lat gwarancji na jego wkład. Warto sprawić sobie prezent i poznać możliwości Hilding Boogie, które całkowicie odmieniają oblicze snu, ale również pozytywnie wpływają na każdy kolejny dzień.