Zapotrzebowanie na sen różni się w zależności od wieku oraz stylu życia. Jednak nie zmienia to faktu, że każdy z nas powinien wyposażyć swoją sypialnię w komfortowy materac. To właśnie on umożliwia zdrowy i spokojny wypoczynek. Jednak, czym wyróżniają się produkty dostępne na współczesnym rynku?  

Co kryją w sobie materace Hilding? 

Materace Hilding zostały stworzone specjalnie z myślą o zapewnieniu nam odpowiednich warunków do spania. Jest to możliwe poprzez wykorzystanie odpowiedniego rodzaju wypełnienia, z uwagi na co, produkty dostępne w Senpo można podzielić na trzy kategorie. Do pierwszej należą materace piankowe, które odznaczają się obecnością innowacyjnej pianki. Oferuje ona wyjątkową miękkość oraz przyjemne wrażenie otulenia w czasie snu. Warto również zaznaczyć, że jest dostępna w różnych wariantach, dzięki czemu każdy z nas jest w stanie znaleźć coś dla siebie. Do drugiej zaliczamy materace sprężynowe, które wewnątrz zostały wyposażone w sprężyny kieszeniowe. Odznaczają się one wysoką elastycznością punktową oraz redukcją drgań, przez co są polecane dla par. Do trzeciej kategorii zaliczają się materace hybrydowe, które łączą w sobie piankę i sprężyny.

Materace Hilding – właściwości

Materace Hilding - czym się wyróżniają?Powszechnie wiadomo, że to rodzaj wypełnienia warunkuje liczne właściwości, jakimi wyróżniają się materace Hilding. Jednak producent zadbało o to, aby każdy model oferował coś jeszcze. Dzięki temu mamy pewność, że zastosowane materiały są w pełni bezpieczne dla zdrowia użytkownika oraz wykazują właściwości antyalergiczne. Umożliwia to między innymi odpowiednia cyrkulacja powietrza oraz zdolność do odparowywania wilgoci. Co więcej, sama budowa oraz wykorzystanie siedmiu stref twardości gwarantuje odpowiednie przystosowanie się do anatomicznego kształtu ciała. Warto również zaznaczyć, że wszystkie modele, jakie są w ofercie Senpo zostały wyposażone w pokrowiec, który z łatwością można ściągnąć i wyprać w domowych warunkach.

Dlaczego warto zainwestować w materace Hilding? 

Dzięki szerokiemu wyborowi, jaki oferują sklepy stacjonarne i internetowe Senpo, jesteś w  stanie znaleźć idealne materace Hilding dla siebie. Dzięki temu możemy cieszyć się spokojnym wypoczynkiem w niezwykle komfortowych warunkach. Jednak to nie wszystko! Odpowiednie dopasowanie podłoża do spania sprawia, że nasze ciało jest w prawidłowy sposób stabilizowane, a kręgosłup – wspierany. Dodatkowo umożliwia to właściwą regenerację zarówno pod względem fizycznym, jak i psychicznym. Z uwagi na to pamiętajmy, aby przy wyborze uwzględnić osobiste potrzeby oraz czynniki, takie jak:

  • wiek,
  • stan zdrowia,
  • twardość.

Zdrowy sen, czyli taki, po którym budzimy się wypoczęci i pełni energii jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania  w ciągu dnia. Właśnie dlatego warto wyposażyć swoje łóżko w odpowiednie materace, które gwarantują komfortowe warunki do spania.