Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z istotności jakościowego wypoczynku. Nieodpowiednie podłoże do snu i niesprzyjające warunki w sypialni często prowadzą do niewyspania się, a nawet schorzeń kręgosłupa. Dlatego tak ważne jest zadbanie o wysokiej jakości materac, który zapewni wyjątkową jakość snu. Mając na uwadze potrzeby naszych klientów i wymagania świata, stworzyliśmy kolekcję materacy naturalnych, do których produkcji użyliśmy szeregu naturalnych składników. Ekologiczne rozwiązania to jedyny sposób, by kompleksowo zadbać o dobro środowiska naturalnego. Materac naturalny Hilding Fen zapewni Ci nie tylko jakościowy sen, ale także pozwoli żyć w zgodzie z naturą. Sprawdź, jak są jego właściwości i ciesz się komfortowym wypoczynkiem!

Naturalne rozwiązania

Materac naturalny Hilding Fen został wyposażony w luksusowy pokrowiec wykonany z lnu. To jeden z najtrwalszych surowców naturalnych, który zapewnia produktowi niesamowitą wytrzymałość. Domyka go bawełna organiczna, zebrana w sposób zrównoważony. Jest aksamitny i miękki w dotyku. Hilding Fen został wypełniony naturalnym lateksem. W jego skład wchodzi między innymi mleko z drzew kauczukowych. Lateks pozyskaliśmy ze ściśle regulowanych plantacji, które są przyjazne dla środowiska. Składnik nie pozwala na rozwój bakterii, grzybów, czy roztoczy kurzu, dzięki czemu zapewnia wysoką higienę snu. Produkt został także wypełniony pianką ViscoBio, w której znajduje się olej rycynowy. Ma on właściwości przeciwzapalne i przeciwgrzybicze.

Komu spodobają się materace Hilding Fen?

Materace naturalne Hilding Fen - czy nadadzą się w Twojej sypialni?Materace naturalne Hilding Fen spodobają się szczególnie parom, zwłaszcza tym o dużej różnicy wagowej. Materac zapewnia elastyczność punktową i odpowiednie dopasowanie do ciężaru ciała. Dzięki temu partner nie wyczuje żadnych ruchów, które wykonujesz podczas snu. Dużo niezależnych punktów podparcia jest szczególnie ważne dla par, w których różnica wagowa wynosi powyżej 30 kg. Nada się również dla osób z bólami kręgosłupa, ponieważ stabilizuje jego pozycję i odpręża mięśnie. To również dobra opcja dla seniorów. Hilding Breva jest niesamowicie sprężysty, co ułatwia wstawanie i obracanie się. Przyda się również tym, którzy chcą poprawić komfort snu na obecnym materacu.

Zdecyduj się na Hilding Fen!

Naturalny lateks zapewni Ci uczucie niesamowitej miękkości i pozwoli na w pełni komfortowy sen. Wyjątkowy, rustykalny wygląd sprawi, że Twoja sypialnia będzie wyglądała luksusowo. Hilding Fen to także wysoka higiena snu. Materac zapewnia odpowiedni przepływ powietrza wewnątrz produktu i nie pozwala na zatrzymywanie się wilgoci. To właściwość szczególnie ważna dla alergików, którzy by zdrowo funkcjonować, potrzebują sterylnej przestrzeni do snu. Połączenie naturalnych składników z dobrze znanymi rozwiązaniami sprawia, że materac naturalny Hilding Breva sprawdzi się w każdej sypialni. Wybierając ten produkt, jesteś częścią zmiany, która walczy o dobro planety.

Już dzisiaj zdecyduj się na Hilding Breva i pozwól sobie na spokojny sen blisko natury. To innowacyjne rozwiązanie sprawi, że poznasz ogromnie komfortowy wypoczynek i kompleksowo zadbasz o swoje zdrowie. Ból kręgosłupa odejdzie w zapomnienie, Ty zaczniesz się wysypiać, a planeta będzie Ci niesamowicie wdzięczna!

Materac Fen, jak i wszystkie materace marki Hilding znajdują się w ofercie sklepu SleepingHouse.
W ofercie tego internetowego studia snu znajdują się materace we wszystkich popularnych rozmiarach takich jak:
Materace 80×200, 90×200, 100×200, 120×200, 140×200, 160×200, 180×200 cm. Jest to autoryzowany sklep producenta Hilding Anders.

Materace Hilding polecane przez https://www.zdrowykregoslup.pl/