Na współczesnym rynku mamy dostęp do licznych produktów do spania. Decydując się na materace, które są w stanie dopasować się do naszych osobistych potrzeb i preferencji, najlepiej postawić na wysokiej jakości modele, które znajdą zastosowanie w każdej sypialni, w tym nastolatka, alergika czy osoby starszej. Idealnie sprawdzą się tutaj materace Fit.4.Sleep – dlaczego i czym się wyróżniają? 

Materace Fit.4.Sleep a sypialnia nastolatków

Nastolatki spędzają dużą część swojego czasu siedząc w ławce szkolnej, przy komputerze czy odrabiając pracę domową. Z uwagi na to, warto wyposażyć ich sypialnię w komfortowe podłoże do spania, takie jak wysokiej jakości materace Fit.4.Sleep. Odpowiadają one za prawidłowe wsparcie kręgosłupa, zapewniając mu stabilizację oraz fizjologiczne ułożenie w czasie snu, tym samym umożliwiając jego właściwy rozwój. Każdy rodzic powinien uwzględnić je w sypialni nastolatka, gdyż wyróżniają się właściwościami antyalergicznymi, dwiema twardościami oraz higienicznym pokrowcem EasyRefresh typu lato/zima.

Dlaczego materace Fit.4.Sleep sprawdzą się w każdej sypialni?Materace Fit.4.Sleep a sypialnia alergików

Współczesne produkty do spania są przede wszystkim przystosowane do osób zmagających się z alergiami. Z uwagi na to, zarówno mniejsze materace 80×200 cm, jak i większe – 180×200 cm gwarantują właściwości antyalergiczne. Jest to możliwe poprzez zastosowanie materiałów nie nasilających alergii, które dodatkowo odpowiadają za skuteczne hamowanie rozwoju szkodliwych dla zdrowia mikroorganizmów. Oprócz tego wyróżniają się optymalną wentylacją, która wynika z zastosowania specjalnych nacięć oraz profilowania. W te sposób gwarantują prawidłowy przepływ powietrza wewnątrz wypełnienia, dzięki czemu nie dochodzi do gromadzenia się szkodliwych dla zdrowia bakterii, kurzu i wilgoci. Materace antyalergiczne zapewniają każdemu z nas nie tylko higieniczne, ale także i komfortowe warunki do spania.

Materace Fit.4.Sleep a sypialnia osób starszych

Łóżko i materac do sypialni seniora musi być odpowiednio dobrany. W tym przypadku świetnie sprawdzą się produkty od Fit.4.Sleep, które wyróżniają się siedmioma strefami twardości oraz wysoką elastycznością punktową. W ten sposób gwarantują prawidłowe wsparcie dla kręgosłupa osoby starszej, zachowując go w fizjologicznej pozycji. W zależności od osobistych preferencji seniora oraz metrażu sypialni, wybrane modele dostępne są w różnych rozmiarach. Wyróżnić tutaj można mniejsze materace 90×200 cm lub nieco większe – 140×200 cm. Odznaczają się także dwiema twardościami, które umożliwiają idealne dopasowanie twardości do aktualnych potrzeb i preferencji użytkownika. Warto również zaznaczyć, że wyposażono je w pokrowiec EasyRefresh typu lato/zima, który w każdej chwili można ściągnąć i wyprać w domowych warunkach.

Ilość snu w dużej mierze zależy od wieku oraz indywidualnych czynników, jednak warto pamiętać, że najważniejsza jest tutaj jakość. W końcu to od niej zależy, czy będziemy w stanie prawidłowo funkcjonowanie w ciągu dnia. Zatem nie czekajmy i już dziś zainwestujmy w najwyższej jakości materace Fit.4.Sleep.

Sprawdź ofertę na stronie sklepu SleepingHouse!