Jeśli dzielisz łóżko z partnerem to wiesz, jak trudno zachować komfort i wygodę dla każdego z was. Niekiedy, wspólne noce kończą się kłótniami i spaniem jednego z was na kanapie. Poznaj produkt, który rozwiąże te problemy raz na zawsze!

Przemyślana konstrukcja

Hilding Cha-Cha to materac, który został skonstruowany ze sprężyny kieszeniowej. Z tego powodu, produkt świetnie sprawdzi się parom, którym zależy na maksymalnej elastyczności i sprężystości. Dzięki stworzeniu aż siedmiu stref o różnej twardości, Hilding Cha-Cha odznacza się wysoką elastycznością punktową. Sprężyny pracują niezależnie i reagują na punktowy nacisk. Pozwala to na idealne dopasowanie się materaca do kształtu ciała i zapobiega powstawaniu efektu falowania powierzchni. Będzie to świetne rozwiązanie, nawet dla par, które odznaczają się znaczną różnicą wagową. Dzięki swoim właściwościom, żadne z was nie będzie odczuwało ruchów partnera. Hilding Cha-Cha wzbogacono o warstwę filcu, która ma dodatkowo utwardzać materac i amortyzować ciało podczas snu. Gwarantujemy, że kupując materac Hilding Cha-Cha zapewnisz sobie i swojemu partnerowi spokojny i regenerujący sen.

Przydatne funkcje

Hilding Cha-Cha - optymalne rozwiązanie dla parMaterac Hilding Cha-Cha stworzono z innowacyjnej pianki Velvet Touch, która cechuje się niezwykłą sprężystością, miękkością oraz ma za zadanie zadbać o odpowiednią higienę snu. Umożliwia wentylację całego wkładu, co pozwala na stworzenie idealnego środowiska do odpoczynku. Jeden z pokrowców – Tencel, potrafi kontrolować wilgoć i absorbować jej nadmiar ze skóry śpiącej osoby. Posiada zamek rozdzielczy, który pozwala na błyskawiczne zdjęcie pokrowca. Można go prać w temperaturze do 60 stopni Celsjusza bez obawy o jego zmechacenie czy przetarcie. Dodatkowo, w pokrowiec wszytko funkcjonalne uchwyty, które umożliwiają jego przenoszenie i sprawne obracanie. Sam materac jest odwracalny, co pozwala na dobranie podłoża do własnych preferencji oraz umożliwia dłuższy czas jego eksploatacji. W razie jakichkolwiek problemów z odpowiednią pracą materaca, zapewniamy Ci aż 15 lat gwarancji.

Antyalergiczna formuła

Jeśli jesteś alergikiem to powinieneś szczególnie uważać na dobór odpowiedniego podłoża. Materace Hilding zostały odznaczone certyfikatem Oeko-Tex Standard 100, co oznacza, że do ich produkcji nie użyto substancji, które mogłyby zaszkodzić zdrowiu użytkownika. Ponadto, pokrowiec jest antyalergiczny i został uszyty z substancji, które nie są w żaden sposób alergogenne, czyli nie wywołują niepożądanych reakcji alergicznych. Hilding Cha-Cha to materac całkowicie bezpieczny. Wiele osób ze skłonnościami do alergii, zdecydowało się na ten produkt i przyznało, że sprawdził się on idealnie. Kup materac Hilding Cha-Cha, jeśli zależy Ci na bezpieczeństwie twoich bliskich.

Materace do spania dostępne w naszej ofercie to produkty najwyższej jakości, którym zaufały już miliony zadowolonych klientów. Jeśli masz jakieś pytania i wątpliwości to skontaktuj się z nami, a na pewno pomożemy Ci dokonać słusznego wyboru.

Materac polecany przez: https://www.zdrowykregoslup.pl/