Sypialnia to swego rodzaju oaza spokoju — miejsce, w którym problemy znikają, a człowiek może się spokojnie zrelaksować i odpocząć. Jednak jakość tego wypoczynku w dużym stopniu zależy od wybranego materaca. Świetną propozycją dla każdego będzie materac SleepMed Hybrid Supreme Plus, który posiada status wyrobu medycznego, dzięki czemu idealnie wspiera kręgosłup oraz dopasowuje się do potrzeb każdego, nawet najbardziej wymagającego użytkownika! 

Czym jest materac medyczny SleepMed Hybrid Supreme Plus?

Materace do spania powinny być w jak najlepszy sposób dopasowane do swojego użytkownika. Zapewnia to nie tylko komfortowy, ale także efektywny sen, który to umożliwia wydajną pracę w ciągu dnia. Jednak na komfort materaca ma wpływ wkład, a w materacu medycznym SleepMed Hybrid Supreme Plus jest to połączenie sprężyn kieszeniowych z innowacyjną pianką! Co zatem kryje wnętrze materaca SleepMed Hybrid Supreme Plus?

  • siedmiosferową sprężynę kieszeniową MPO 1.4/1.5 – każda sprężyna została umieszczona w indywidualnych kieszonkach, przez co materac pracuje tylko w miejscu nacisku, dzięki czemu materac odznacza się redukcją drgań, niezwykle wysoką elastycznością punktową oraz stabilnością,
  • wysokoelastyczną piankę VPPHR Soft z technologią Airforce — zapewnia wysoką sprężystość, wytrzymałość oraz odporność na odkształcenia, a dodatkowo odpowiada za doskonałą cyrkulację powietrza wewnątrz wkładu,
  • hybrydową piankę Hybrid HY Hard z technologią Airforce — innowacyjny typ pianki poliuretanowej o wysokiej elastyczności i plastyczności, który również odpowiada za doskonałą cyrkulację powietrza wewnątrz wkładu,
  • termoelastyczną piankę VitaRest® – znajduje się ona w odpinanym topie i reaguje na temperaturę ciała oraz wagę użytkownika, dopasowując się idealnie do anatomicznej budowy ciała.

SleepMed Hybrid Supreme Plus — dla kogo? 

Innowacyjny materac medyczny - poznaj SleepMed Hybrid Supreme Plus!Materace SleepMed posiada różne właściwości, dzięki którym trafiają do odpowiednich użytkowników. Jednak materac SleepMed Hybrid Supreme Plus posiada liczne cechy, które wyróżniają go na tle innych. Przede wszystkim z uwagi na właściwości prozdrowotne skorzystać z niego mogą osoby cierpiące na choroby oraz schorzenia kręgosłupa. Jako materac medyczny z potwierdzonymi właściwościami poprzez liczne restrykcyjne testy i badania medyczne, SleepMed Hybrid Supreme Plus idealnie dopasowuje się do ciała, zapewniając stabilne wsparcie dla kręgosłupa. W ten sposób również niweluje dolegliwości bólowe i pozwala spokojnie odpocząć każdemu niezależnie od stanu jego zdrowia. Idealnie spisze się również w sypialni osób cierpiących na alergię, ponieważ wkład posiada świetną cyrkulację powietrza, która zapobiega gromadzeniu się alergenów i roztoczy. Odpowiadają za nią specjalne profilowania i nacięcia oraz technologia Airforce. Nie da się ukryć, że również ważną rolę odgrywa tutaj pokrowiec zbudowany z aż trzech materiałów, który dodatkowo został wyposażony w technologię aktywnych probiotyków. W ten sposób o 93% zmniejsza się ilość kurzu oraz roztoczy na powierzchni materaca. SleepMed Hybrid Supreme Plus to produkt idealny dla każdego niezależnie od preferowanej twardości, ponieważ poprzez odpinany top możliwa jest regulacja twardości. Wystarczy go tylko odpiąć i zdjąć lub położyć pod materac i można cieszyć się idealną twardością! Sam materac SleepMed Hybrid Supreme Plus również sprawdzi się w sypialniach, w których łóżko posiada stelaż z możliwością regulacji podgłówka i podnóżka.

SleepMed Hybrid Supreme Plus to materac o wyjątkowych właściwościach, który łączy w sobie sprężyny kieszeniowe oraz innowacyjną piankę. Połączenie to daje wyjątkowe właściwości, które dodatkowo w pozytywny sposób wpływają na zdrowie kręgosłupa. Nic zatem dziwnego, że materac SleepMed Hybrid Supreme Plus idealnie odnajdzie się w każdej sypialni!