Materac SleepMed Comfort powstał, aby zapewnić wszystkim spokojny i zdrowy sen. Jest on bardzo uniwersalny, dzięki czemu świetnie dopasowuje się do indywidualnych potrzeb jego użytkowników. Dowiedz się, dlaczego warto jest postawić właśnie na niego.

Poznaj bliżej SleepMed Comfort!

SleepMed Comfort to zaawansowane technologicznie rozwiązanie, które jest w stanie każdemu zapewnić optymalne podparcie całego ciała. To wszystko dzięki zaawansowanym technologicznie piankom, dzięki którym uzyskujemy kilka twardości. Podstawę wyrobu stanowią dwie warstwy wysokoelastycznej pianki VPPHR, która w zależności od strony jest bardziej miękka lub twarda. Połączona jest z warstwą pianki termoelastycznej VitaRest®. Została ona wyprofilowana w aż siedem stref twardości, w związku z czym w indywidualny sposób reaguje na nacisk konkretnych partii ciała, a także dzięki swoim właściwościom termoelastycznym dopasowuje się do ich kształtu. Dzięki temu, że swobodnie możemy nią manewrować otrzymany został tak niesamowity efekt!

Wybierz jedną z czterech twardości!

SleepMed Comfort - w trosce o Twój kręgosłupWskazany materac posiada aż cztery twardości, które możemy dowolnie zmieniać – wystarczy tylko przełożyć warstwę pianki VitaRest®. Strona w kolorze beżowym, którą położymy na warstwę wysokoelastyczną w kolorze zielonym sprawia wrażenie, jakbyśmy delikatnie się kołysali i w subtelny sposób dopasowuje się do krzywizn anatomicznych ciała. Z kolei ta sama pianka położona na wysokoelastyczną białą jest wskazana dla osób cięższych. Świetnie podpiera całe ciało. Sama zielona warstwa wierzchnia gwarantuje wysoką elastyczność punktową. Połączyć możemy ją również z białą warstwą, co oddziałuje na sprężystość produktu. Gdy jednak do góry pojawi się biała pianka wysokoelastyczna umieszczona na zielonej bazie otrzymujemy produkt bardzo twardy, znowu z wieloma punktami podparcia.

Dla kogo Sleep Med Comfort? 

SleepMed Comfort bez wątpienia świetnie sprawdzi się u naprawdę wielu użytkowników. Jest tak nie tylko za sprawą aż czterech twardości. Istotnym jest także fakt, że wskazany materac otrzymał status wyrobu medycznego, co potwierdzone zostało przez szereg restrykcyjnych testów. Ważną kwestią są także właściwości antyalergiczne. Pianka VPPHR została wzbogacona o technologię AirForce, co oznacza, że materace nią wypełnione posiadają świetną wentylację dzięki nacinaniu wnętrza w specjalną kratkę. Istotną rolę pełnić będzie tutaj też pokrowiec Merced, który odpowiada za przyjemny efekt masażu, a to przez specjalne tłoczenie. Jest on bardzo wygodny i estetyczny, ponieważ posiada dodatek lycry. Jednocześnie jest miły w dotyku!

Materace SleepMed to produkty nie tylko dla osób, które zmagają się z różnego rodzaju problemami zdrowotnymi, lecz stanowią świetne rozwiązanie dla wszystkich ceniących sobie naprawdę wysoki komfort snu.