Sen odgrywa kluczową rolę w utrzymaniu dobrego zdrowia i samopoczucia, dlatego warto zadbać o odpowiednie warunki do wypoczynku w swoim domu. Produkty SleepMed charakteryzują się unikalnymi właściwościami, które mają pozytywny wpływ na jakość snu. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii, takich jak sprężyny Multi, pianki termoelastyczne i przewiewne pokrowce, materace SleepMed zapewniają optymalne podparcie ciała, redukcję nacisku punktowego i komfortowy sen. Zastanów się, jakie właściwości materaca są dla Ciebie najważniejsze i które z nich pozytywnie wpłyną na Twoje samopoczucie.

Materace SleepMed – ergonomia i dopasowanie

Materace SleepMed wyróżniają się doskonałą ergonomią i możliwością indywidualnego dopasowania do potrzeb każdego użytkownika. Wynika to przede wszystkim z zastosowania nowoczesnych pianek termoelastycznych i wysokoelastycznych, sprężyn typu Multi oraz systemów pozwalających na regulację stopnia twardości.

  • Nowoczesne pianki SleepMed – VitaRest® i Celsius-Waterlily® to unikatowe pianki mające wiele zalet. Reagują na ciepło i ciężar ciała, dopasowując się do jego kształtu, co zapewnia komfortowe podparcie i ulgę podczas snu. Dodatkowo posiadają pozytywny wpływ na układ nerwowy, pomagają utrzymać prawidłową postawę i wspomagają krążenie krwi.
  • Sprężyny typu Multi – w kolekcji Hybrid i Hybrid Plus materace SleepMed wyposażone są w 7-strefowe sprężyny typu Multi, które idealnie dopasowują się do kształtu ciała, zapewniając optymalne podparcie kręgosłupa przy jednoczesnym zachowaniu elastyczności punktowej. Dzięki gęstemu rozłożeniu małych sprężyn każda z nich działa niezależnie, co zapewnia maksymalną elastyczność punktową i wyższą liczbę punktów podparcia niż ta, którą oferuje tradycyjne rozwiązania.
  • Regulacja twardości – w ofercie znajdziesz materace, które posiadają 4 lub 6 różnych powierzchni do spania. Dzięki możliwości przekładania warstw piankowych masz możliwość modyfikowania stopnia twardości podłoża. Największą możliwość regulacji dają materace, które są wyposażone w odpinany top. Jest to element, który może być swobodnie stosowany z każdej strony wkładu lub użytkowany jako materac nawierzchniowy.

Wentylacja to podstawa

Właściwości materacy SleepMed, które poprawią jakość Twojego snuTechnologia Airforce to specjalna metoda nacinania pianki wysokoelastycznej w kratkę wentylacyjną. Dzięki niej możliwy jest maksymalnie efektywny obieg powietrza wewnątrz materaca. Ciepło i wilgoć wytworzone w czasie snu są kierowane do otwartych komór, co sprawia, że wilgotne powietrze jest wypychane na zewnątrz, a do środka dociera świeże powietrze. Technologia ta jest wykorzystywana w piance FlexiFoam oraz wysokoelastycznej piance VPPHR, tworzących bazę wypełnienia materacy SleepMed.

Dzięki oddychalności wypełnienia, materace produkowane z zastosowaniem wentylacji Airforce nadają się dla alergików. Można z łatwością utrzymać je w czystości. We wkładzie panuje dzięki temu suche środowisko, ograniczające ryzyko rozwoju bakterii, roztoczy kurzu i innych szkodliwych drobnoustrojów.

Nie tylko materace. Pamiętaj o akcesoriach sypialnianych

Firma SleepMed oferuje nie tylko materace, ale również szeroką gamę akcesoriów sypialnianych, które są zaprojektowane z myślą o zapewnieniu najwyższego komfortu snu i zdrowego odpoczynku. Co znajdziesz w asortymencie? Kluczową pozycję zajmują poduszki. Są niezbędne dla właściwego podparcia ramion, karku i głowy, niezależnie od pozycji snu. Możesz wybrać egzemplarz spośród różnych modeli: Comfort, Premium i Supreme Pillow. Każdy z nich wyprofilowano w sposób zapewniający komfortowe wsparcie tak, aby łagodziły napięcia mięśniowe i przyczyniały się do odprężającego, w pełni regenerującego snu.

Oprócz poduszek SleepMed oferuje także inne akcesoria, takie jak ochraniacze na materace wykonane z 100% bawełny i membrany PU, zapewniające cyrkulację powietrza, ochronę przed zabrudzeniami, a także łatwe utrzymanie higieny. Dodatkowo firma proponuje maty kokosowe do materacy SleepMed, które zwiększają twardość powierzchni do spania, zapewniając mocne wsparcie dla kręgosłupa i zwiększając odporność na intensywną eksploatację.

SleepMed – synonim bezpieczeństwa i wysokiej jakości

Firma SleepMed kładzie nacisk na zapewnienie swoim klientom najwyższej jakości produktów, które spełniają surowe standardy dotyczące bezpieczeństwa, wygody i jakości wykonania.

  • Certyfikat Oeko-Tex Standard 100 – jest to jeden z najbardziej renomowanych certyfikatów w branży. Zapewnia, że produkty spełniają surowe kryteria dotyczące bezpieczeństwa tekstyliów i nie zawierają substancji szkodliwych dla zdrowia człowieka.
  • Certyfikat AEH – to znak jakości szwajcarskiego instytutu AEH. Stwierdza, że materac wykonano z materiałów bezpiecznych dla zdrowia i przyjaznych alergikom. Stanowi potwierdzenie prozdrowotnych właściwości wkładu i skonstruowania produktu z dbałością o wytrzymałość, trwałość i wysoką jakość.
  • Certyfikat Nordic Swan Ecolabel – to oznaczenie, które potwierdza, że produkty są ekologiczne i produkowane z dbałością o środowisko naturalne przy stosowaniu się do zasady zrównoważonego rozwoju.

Dzięki innowacyjnym technologiom i wysokiej jakości materiałom materace SleepMed są synonimem komfortu, bezpieczeństwa i trwałości. Potwierdzają to liczne certyfikaty. Ich właściwości, takie jak regulacja twardości, termoelastyczne pianki czy antyalergiczne pokrowce, zostały zaprojektowane z myślą o tym, by zapewnić Ci zdrowy, regenerujący sen. Wybierając materace SleepMed, inwestujesz nie tylko w komfort snu, ale także troszczysz się o swoje zdrowie i dobre samopoczucie. Podaruj sobie najwyższy standard i daj swojemu ciału zasłużony relaks, który pozwoli Ci budzić się wypoczętym i gotowym na nowe wyzwania każdego dnia.

wyrób medyczny

SleepMed Hybrid Premium, SleepMed Hybrid Supreme, SleepMed Hybrid Comfort Plus, SleepMed Hybrid Premium Plus i SleepMed Hybrid Supreme Plus to materace przeznaczone do profilaktyki wad rozwojowych układu ruchowego (mięśniowo-kostnego) oraz zdrowego snu. Producent: SleepMed. Przedstawiciel i prowadzący reklamę: ABCOMFORT Sp. z o.o.